SDCC 2021: Nadchodzi nowy film w uniwersum „Dragon Ball”

Toei zdradziło tytuł oraz orientacyjną premierę drugiego filmu z serii Dragon Ball Super.

W trakcie Comic-Conowego panelu twórcy zdradzili co nieco na temat najnowszej odsłony popularnej franczyzy. Dragon Ball Super: Super Hero, jak sam tytuł wskazuje, skupiony będzie na superbohaterze, choć nie doprecyzowano, czy będzie nim Goku, któraś ze znanych fanom postaci, czy też ktoś zupełnie nowy.

Na ekranie zobaczymy, m.in. Goku (oczywiście), Piccolo, Pan oraz Krillina (tym razem z białymi białkami oczu – kto oglądał Dragon Balla, ten wie ;)). Podczas panelu zaprezentowano także nową postać, której imienia na razie nie zdradzono.

Ponoć planowanie Super Hero rozpoczęto już w 2018 roku. W produkcję mocno angażuje się Akira Toriyama, autor mangi Dragon Ball, tworząc scenariusz oraz dialogi. Statystyka wskazuje, że będzie to dwudziesty pierwszy pełnometrażowy film w ramach tej franczyzy. Przypomnijmy, że emisję serialu Dragon Ball Super rozpoczęto w lipcu 2015 i zakończono w marcu 2018 roku, po 131 epizodach. Korzenie całej sagi sięgają jednak znacznie głębiej: pierwszy odcinek Dragon Ball ukazał się 26 lutego 1986 roku, a pierwszy rozdział mangi: w 1984 roku.

Premiera Dragon Ball Super: Super Hero planowana jest na 2022 rok.

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu