„Scream 5″ kogo zobaczymy w obsadzie?

W obsadzie Scream 5 zobaczymy znane nazwiska. Mason Gooding (Love, Vicktor) i Dylan Minnette (13 Reasons Why) dołączają do zespołu. Dodatkowo w filmie pojawi się grająca w poprzednich częściach Neve Campbell. 

Chociaż znany jest zaledwie skąpy zarys fabuły, wiadomo już, że film będzie skupiał się na kobiecie wracającą do swojego rodzinnego miasta, aby spróbować dowiedzieć się, kto popełnił serię okrutnych zbrodni.

David Arquette był pierwszym aktorem z poprzednich części, który zapisał się do piątego filmu z serii, a Courteney Cox zgłosiła się pod koniec lipca. Wieści, które pojawiły się na początku tego roku o dołączeniu do obsady również odtwórczyni jednej z głównych ról została właśnie potwierdzona. Campbell ponownie wcieli się w rolę Sidney Prescott.

Oprócz powracających weteranów, w tym Marleya Sheltona ze Scream 4, nowymi potwierdzonymi członkami obsady są Kyle Gallner (Ghosts of War), Jasmin Savoy Brown (The Leftovers) i Mikey Madison (Better Things), Jack Quaid (The Boys), Melissa Barrera (Vida) i Jenna Ortega (The Babysitter: Killer Queen).

Nowy film zostanie wyprodukowany przez Jamesa Vanderbilta (Zodiac) z Project X Entertainment. Nad scenariuszem pracował prawdziwy sztab ludzi który w swym składzie miał Vanderbilta, Guya Busicka, a także Paula Neinsteina, Williama Sheraka oraz scenarzystę poprzednich części Kevina Williamsona.

Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu