„Samaritan” – zwiastun. Sylvester Stallone jako superbohater

W sieci pojawił się zwiastun nadchodzącego filmu Samaritan, w którym Sylvester Stallone wcieli się w rolę superbohatera.

Trzynastoletni Sam Cleary podejrzewa, że jego tajemniczy i będący samotnikiem sąsiad, pan Smith, jest tak naprawdę ukrywającą się legendą. Dwie dekady temu mściciel w Granite City, nazywany Samarytaninem, został ogłoszony martwym po tym, jak stoczył walkę ze swoim rywalem, Nemesis. Większość uważa, że bohater zginął w pożarze, jednak inni, jak Sam, wciąż mają nadzieję, że żyje. Przestępczość rośnie, a miasto znajduje się na krawędzi chaosu. Chłopak postanawia zatem wyciągnąć sąsiada z ukrycia i uratować dom.

Producentem Samaritan jest Sylvester Stallone i Braden Aftergood. Film pojawi się w streamingu – na Amazon Prime Video – już 26 sierpnia.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu