„Rycerze Zodiaku” – powstanie wersja aktorska, Sean Bean i Famke Janssen na pokładzie

Słynne anime z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, Rycerze Zodiaku (Saint Seiya), doczeka się aktorskiej wersji, którą zajmie się nie kto inny, jak… Tomasz Bagiński.

W głównych rolach zobaczymy znanego z Pacific Rim: Rebelia Mackenyu, oraz Madison Iseman. Do obsady dołączą również Sean Bean, kojarzony z postaciami takimi jak Boromir (Władca Pierścieni) czy Ned Stark (Gra o Tron), Famke Janssen (komiksowym fanom znana jako Jean Grey z serii filmów o X-Menach), Nick Stahl, Diego Tinoco i Mark Dacascos.

Mackenyu wcieli się w Seiyę – głównego bohatera, a Iseman odebra Siennę. Bean z kolei sportretuje mentora, Almana Kiddo.

Przypomnijmy, że oryginalna manga opowiada o losach Rycerzy Zodiaku. Głównymi bohaterami są sieroty, rozesłane po całym świecie, by trenować w celu zdobycia legendarnych Zbroi z Brązu. Siła i zbroja przez nich posiadane odpowiadają gwiezdnym konstelacjom.

Jak już wspomnieliśmy, produkcja wyjdzie spod ręki Tomasza Bagińskiego, wcześniej pracującego przy netflixowym Wiedźminie. Zajmie się on reżyserią powstającego filmu.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu