Ruszaj w podróż na Teer Fradee: premiera „Greedfall”

0
Tajemnicza wyspa Teer Fradee otwiera się na swoich odkrywców! Wczorajsza premiera gry Greedfall na rynku została przyjęta bardzo dobrze, co potwierdzają pierwsze recenzje i oceny graczy. Nakładem CDP gra w wydaniu fizycznym na konsole Playstation 4 i Xbox One jest dostępna do kupienia w dobrych sklepach z grami.

Greedfall jest przygodową grą RPG od uznanego studia Spiders, która zabiera graczy w podróż na niezbadany ląd w poszukiwaniu sławy, bogactwa i niezapomnianych przygód. Stary świat umiera, a jego wycieńczoną populację nęka z pozoru nieuleczalna choroba. Tajemnicza i magiczna wyspa Teer Fradee zdaje się być ostatnią nadzieją dla twojej ojczyzny, którą toczy nieznana choroba. Na nowym lądzie czekają sekrety, skarby i fantastyczne przygody do odkrycia. Niełatwe relacje będą iskrzyć między wieloma frakcjami zamieszkującymi wyspę – zarówno osadnikami, jak i tubylcami – w miarę jak swoją historię będzie rozwijać twój bohater, dyplomata i poszukiwacz upragnionego lekarstwa.

Pierwsze recenzje Greedfall potwierdzają dobre przyjęcie gry przez fanów i media. Nowy tytuł w serwisie Metacritic cieszy się 76 punktami (Xbox One) i średnią ocen graczy na poziomie 8.0. To najlepsza rekomendacja, aby dać się ponieść w podróż na niezbadany ląd i przeżyć prawdziwą przygodę spod znaku RPG.

Greedfall zwiastun premierowy

Przepełniona elementami RPG gra od samego początku oferuje graczowi nadanie swojej postaci unikalnego charakteru. Można wybierać spośród wielu opcji wyglądu, atrybutów i talentów. W miarę rozwoju przygody nasz bohater będzie nabywał nowe umiejętności, a także pozna nowych kompanów, którzy będą mu towarzyszyć podczas odkrywania tajemniczej wyspy.

Wolność wyboru decyzji leży u podstaw Greedfall – począwszy od kreacji postaci, a na rozwiązaniu przygody kończąc. Torować drogę do sukcesy i władzy można podejmując wpływowe decyzje i rozwijając talenty, umiejętności i atrybuty swojej postaci. Nie bez znaczenia będzie też dobór kompanów, którzy będą graczowi towarzyszyć w podróży, oraz ich unikalne talenty i lojalność. Odpowiedni ekwipunek pozwoli z kolei nadać swojej postaci unikalny wygląd i dostosować styl i mechanikę walki pod upodobania gracza.

Nawiązuj przyjaźnie, sojusze, a nawet graj za plecami innych – dokonując najtrudniejszych wyborów, będziesz kształtować swoje własne przeznaczenie i historię wyspy.

Grę w wersji fizycznej na platformy Playstation 4 i Xbox One nakładem CDP można nabyć w dobrych sklepach z grami, m.in. w sieciach Media Expert, MediaMarkt czy Empik.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.