Russel Crowe pojawi się w obsadzie „Thor: Love and Thunder”

Po tym, jak przyłapano go z resztą ekipy filmowej na meczu National Rugby League w Australii, Russell Crowe potwierdził przypuszczania, że pojawi się w obsadzie Thor: Love and Thunder.

Według źródła, Crowe pojawi się we wspomnianej produkcji tylko w formie „zabawnego cameo”. Jego rola została opisana jako jedna z tych, które są trzymane w tajemnicy do momentu premiery filmu. Niestety, tym razem się nie udało.

Za sterami czwartego filmu ponownie zasiadł Waititi. W filmie zobaczymy również zdobywczynię Oscara Natalie Portman, która powróci do roli Jane Foster. Bohaterka ta w trakcie leczenia raka zyskuje podobne moce jak tytułowy bohater i staje się potężnym Thorem.

Oprócz Portman w filmie wystąpią: Jaimie Alexander jako Sif, Chris Pratt, Karen Gillan, Sean Gunn i Vin Diesel, a także Christian Bale w roli złoczyńcy Gorra Rzeźnika Bogów. Premiera filmu Thor: Love and Thunder zaplanowana jest na 11 lutego 2022 roku.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu