„Rodzina Addamsów 2” – trailer produkcji

MGM wypuściło nowy trailer nadchodzącej produkcji animowanej Rodzina Addamsów 2, która swoją premierę ma mieć jeszcze w tym roku.

Zwiastun pokazuje naszą ulubioną, dziwaczną rodzinkę, która wyrusza na wycieczkę, mając nadzieję odbudować więzi ze swoimi dziećmi. Zapowiada też kilka tajemnic, potencjalnie mogących dotyczyć Wednesday, która czuje się zupełnie inna od reszty członków rodziny.

Oficjalny opis fabuły głosi:

W nowym filmie Morticię i Gomeza trapi fakt, że ich dzieci dorastają, omijają wspólne posiłki i są pochłonięte swoimi sprawami. By odbudować te więzi, para zabiera Wednesday, Pugsleya i wujka Festera do swojego nawiedzonego kampera, by ruszyć w drogę na ostatnie, nędzne, rodzinne wakacje. Ich przygoda przy przemierzaniu Ameryki sprawia, że nie są w swoim żywiole i wplątują się w zabawne starcia ze swoim słynnym kuzynem, a także wieloma innymi, zwariowanymi postaciami. Co może pójść nie tak?

W obsadzie są ponownie Oscar Isaac jako Gomez, Charlize Theron jako Morticia, Chloë Grace Moretz jako Wednesday, Nick Kroll jako Fester i pozostali.

Premierę animacji zaplanowano na 1 października.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu