„ROAD 96” – już wkrótce na konsolach PlayStation i Xbox

Road 96 na konsolach! Nagradzana proceduralna gra narracyjna już wkrótce na  PlayStation i Xbox.

Ravenscourt i DigixArt ogłaszają, że ich uznane przez krytyków Road 96, ewoluująca, oparta na narracji przygodówka z elementami survivalu, gdzie gracz musi uciec z kraju, którym rządzi autorytarny reżim na skraju upadku – będzie wkrótce dostępna na platformy Sony PlayStation® i Microsoft XBOX.

Road 96 to piękna i szalona przejażdżka. Odkryjesz ciekawe miejsca i nietypowe postaci w Twoje własnej i osobistej podróży do wolności. Ciągle się zmieniająca, skupiająca się na opowieści przygoda zainspirowana twórczością Tarantino, braci Coen i Bonga Joon-ho. Pozycja stworzona przez nagradzanych twórców gier Valiant Hearts i Memories Retold. Zapowiedziana w ramach inicjatywy OMEN Presents firmy HP Inc.

„ROAD 96” - już wkrótce na konsolach PlayStation i Xbox

Połączenie akcji, eksploracji, melancholijnej refleksji, spotkań z ludźmi i dziwacznych zdarzeń. Wszystko to dzieje się na tle autorytarnego reżimu i opresji. Zachwycająca strona wizualna, muzyka pełna hitów z lat dziewięćdziesiątych, tysiące ścieżek do ukończenia gry. To wszystko razem sprawia, że gracze mogą stworzyć swoje własne, niepowtarzalne opowieści w grze Road 96. Wyruszasz w podróż. Przygoda. Wolność. Ucieczka. Bieg. Ucieknij przed Reżimem. Spróbuj przetrwać.

GrafikaDigixArt
Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu