Rian Johnson chciałby wyreżyserować odcinek serialu „The Mandalorian”

0
Pojawiający się na Disney+ pierwszy serial aktorski Star Wars jest globalnym hitem. Nic więc dziwnego, że do wyreżyserowania poszczególnych odcinków zgłaszają się sławne nazwiska.

Produkcja spodobała się również Rianowi Johnsonowi (reżyserowi filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi). W wywiadzie udzielonemu portalowi ReelBlend twórca stwierdził, że gdyby miał taką szansę, to chciałby wyreżyserować jeden odcinek.

O tak! Bardzo bym chciał. Cholera, gdybym miał na to czas, pojawiłbym się tam w mgnieniu oka. Odwiedziłem plan pierwszego sezonu i wyglądał niesamowicie, jak wspaniały plac zabaw.

Warto jednak przypomnieć, że Ostatni Jedi bardzo mocno podzielił fanów Star Warsów. Dla jednych okazał się on najgorszym filmem z uniwersum, który zrujnował wiele wątków i ukochanych bohaterów (np. Luke Skywalker).

Z kolei The Mandalorian – stworzony przez Jona Favreau (znanego z dwóch pierwszych części Iron Mana) i Dave’a Filoni (twórcę Wojen klonów) – jest powszechnie uznawany za najlepszą gwiezdnowojenną produkcję od lat.

Nic więc dziwnego, że wypowiedź reżysera odbija się w sieci dużym echem. A co wy o tym sądzicie?

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.