„Resident Evil: Witajcie w Racoon City” – pierwsze zdjęcia

Resident Evil: Witajcie w Racoon City (RE: Welcome to Racoon City) to najnowsza, zapowiadana na końcówkę tego roku, produkcja filmowa wchodząca w skład popularnej franczyzy.

Jak zapowiada reżyser i scenarzysta, nie będzie to reboot ani remake wcześniejszych filmów; preferuje nazywanie swojego dzieła historią z początku gier Capcomu. Poniżej prezentujemy trzy zdjęcia z produkcji.

Film na stanowić adaptację dwóch pierwszych gier z cyklu, ukazując, w jaki sposób Racoon City stało się punktem zero dla epidemii Wirusa T. Johannes Roberts, reżyser i scenarzysta obrazu, zapewnił w wywiadzie, że jego dzieło będzie zupełnie inne od wcześniejszych adaptacji. Ma wrócić do growych korzeni, stawiając horror ponad elementy akcji czy science-fiction.

Na ekranie zobaczymy, m.in. Kayę Scodelario (Więzień labiryntu) w roli Claire Redfield, Hannah John-Kamen (Nowy wspaniały świat) jako Jill Valentine, Toma Hoppera (The Umbrella Academy) jako Alberta Weskera oraz Robbiego Amella (DUFF: Ta brzydka i gruba) jako Chrisa Redfielda.

Resident Evil: Witajcie w Racoon City zadebiutuje w amerykańskich kinach 24 listopada 2021 roku. W Polsce ma pojawić się nieco później, 3 grudnia.

ŹródłoIGN Polska
GrafikaIGN Polska
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu