„Reminiscence” z nową datą premiery

Warner Bros. Pictures oficjalnie ponownie zmieniło datę premiery thrillera sci-fi Reminiscence Lisy Joy, w którym wystąpią Hugh Jackman i Rebecca Ferguson.

To już czwarty raz, kiedy data premiery Reminiscence została przesunięta. W zeszłym roku ta nowość miała się ukazać w kwietniu 2021 roku, ale później została przesunięta na 3 września 2021 roku, aby zadebiutować w Labor Day Weekend. Jednak, aby uniknąć konkurencji z filmem Marvel Studios Shang-Chi and the Legend of Ten Rings, film musiał zostać przesunięty o tydzień wcześniej na 27 sierpnia.

Reminiscence to historia osadzona w niedalekiej przyszłości, gdzie Miami zostało zmienione przez globalne ocieplenie. Film skupia się na Nicku Bannisterze, prywatnym detektywie, który zajmuje się odzyskiwaniem żywych, cenionych wspomnień dla klientów. Jego życie całkowicie się zmieni, gdy pozna tajemniczą klientkę, w której szaleńczo się zakocha. Jednak pewnego dnia kobieta nagle znika, pozostawiając Nicka zupełnie zagubionego. Kiedy postanawia ją odszukać, odkrywa różne aspekty jej osobowości, których wcześniej nie znał.

Film, który pierwotnie miał zadebiutować 27 sierpnia, teraz pojawi się w kinach i na HBO Max, tydzień wcześniej, w piątek 20 sierpnia.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu