Reboot Resident Evil pojawi się zgodnie z planem

Ostatnimi czasy rzadko to słyszymy, jednak w przypadku Resident Evil Origin filmowanie przebiega płynnie, nadchodzący reboot serii Resident Evil od Constantin Films i Sony Pictures zostanie wydany zgodnie z planem 3 września 2021.

Film ma być przedstawiać obraz zgodny z kanonem długoletniej serii gier wideo typu survival horror firmy Capcom i zostanie osadzony w niesławnej nocy w Raccoon City w 1998 roku, kiedy to Umbrella Corporation rozpętała piekło na Ziemi pokazując początek owej historii.

Donal Logue dołączy do wcześniej ogłoszonej obsady, w skład której wchodzą Kaya Scodelario (The Maze Runner) jako Claire Redfield, Hannah John-Kamen (Ant-Man and the Wasp) jako Jill Valentine, Robbie Amell (Upload) jako Chris Redfield, Tom Hopper (Black Sails) jako Albert Wesker, Avan Jogia (Zombieland: Double Tap) jako Leon S. Kennedy i Neal McDonough (DC’s Legends of Tomorrow) jako William Birkin.

Oparte na niezwykle popularnych grach wideo Capcom filmy z pierwszej serii Resident Evil w których w główną postać Alice wcieliła się Millla Jovovich zarobiły do tej pory na całym świecie 1,2 miliarda dolarów, co czyni je najbardziej dochodową serią filmową opartą na grze wideo.

Reboot Resident Evil pojawi się zgodnie z planem

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu