Reboot Resident Evil pojawi się zgodnie z planem

Ostatnimi czasy rzadko to słyszymy, jednak w przypadku Resident Evil Origin filmowanie przebiega płynnie, nadchodzący reboot serii Resident Evil od Constantin Films i Sony Pictures zostanie wydany zgodnie z planem 3 września 2021.

Film ma być przedstawiać obraz zgodny z kanonem długoletniej serii gier wideo typu survival horror firmy Capcom i zostanie osadzony w niesławnej nocy w Raccoon City w 1998 roku, kiedy to Umbrella Corporation rozpętała piekło na Ziemi pokazując początek owej historii.

Donal Logue dołączy do wcześniej ogłoszonej obsady, w skład której wchodzą Kaya Scodelario (The Maze Runner) jako Claire Redfield, Hannah John-Kamen (Ant-Man and the Wasp) jako Jill Valentine, Robbie Amell (Upload) jako Chris Redfield, Tom Hopper (Black Sails) jako Albert Wesker, Avan Jogia (Zombieland: Double Tap) jako Leon S. Kennedy i Neal McDonough (DC’s Legends of Tomorrow) jako William Birkin.

Oparte na niezwykle popularnych grach wideo Capcom filmy z pierwszej serii Resident Evil w których w główną postać Alice wcieliła się Millla Jovovich zarobiły do tej pory na całym świecie 1,2 miliarda dolarów, co czyni je najbardziej dochodową serią filmową opartą na grze wideo.

Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu