„Raya i ostatni smok” ze zwiastunem

Disney podzielił się z fanami zwiastunek oczekiwanej animacji z gatunku fantasy Raya i ostatni smok. Sprawdźcie, jak się prezentuje!

Dawno temu, w fantastycznym świecie Kumandry, ludzie i smoki żyli razem w harmonii. Ale kiedy złowroga moc zagroziła ziemi, na której mieszkali, smoki poświęciły się, by uratować człowieczych przyjaciół. Teraz, pięćset lat później, to samo zło powraca. Tylko samotna wojowniczka, Raya, może wyśledzić legendarnego ostatniego smoka i zjednoczyć podzielonych mieszkańców. Po drodze w swojej podróży przekona się, że do uratowania świata trzeba czegoś więcej niż tylko smoka – zaufania i zespołowych działań.

W głównej roli usłyszymy Kelly Marie Tran (Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi), a Awkwafina udzieli głosu smokowi w ludzkiej formie, Sisu.

Reżyserią zajęli się Don Hall (Wielka szóstka), Carlos López Estrada, Paul Briggs (Zwierzogród) i John Ripa, a scenariusz wyszedł spod pióra Adele Lim i Qui Nguyena.

Premierę Rayi i ostatniego smoka zaplanowano na marzec przyszłego roku.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu