„Rainbow Six Siege” zapowiada mistrzostwa świata i przepustkę sezonową

0
Już wkrótce rozpoczną się mistrzostwa świata w Rainbow Six Siege — Six Invitational 2020. Z tej okazji gra otrzymała wyjątkowe nowości.

Road To S.I. to ograniczony czasowo tryb, który zwiastuje najważniejsze wydarzenie e-sportowe dla fanów Rainbow Six Siege. Tym razem będzie to możliwość rozegrania meczu  na zupełnie nowej mapie o nazwie Stadion, na której pojawią się ściany z kuloodpornego szkła umożliwiające obserwowanie przeciwników, ale utrudniające przy tym atak.

Rozgrywka opierać się będzie na trybie bomby z wyborem i blokadą operatorów oraz 3-minutowymi rundami i 3-rundowymi rotacjami. Playlista udostępni każdemu graczowi wszystkich operatorów, a szczęściu uczestników – Blitz, Caveira, Hibana, Mozzie, Sledge i Thermite – zostanie automatycznie wyposażonych w ich sprzęt z wydarzenia Road to S.I.

Wydarzenie rozgrywane będzie w każdy weekend (od czwartku do niedzieli) od 15 stycznia do 16 lutego i towarzyszyć mu będzie pełna przepustka bitewna dla Rainbow Six Siege, która wzbogaci pulę nagród Six Invitational.

Podczas wydarzenia dostępna będzie przepustka bitewna Road to S.I. 2020 z dwiema ścieżkami: darmową i premium. Dzięki 35 poziomom na obu ścieżkach Battle pass zaoferuje łącznie 48 nagród dla uczestników, w tym wyjątkowe elementy personalizacji dostępne w trybie gry Road to S.I.

Przepustka premium kosztuje 1200 kredytów R6 (39,90 zł), a pakiet premium odblokowujący przepustkę premium i pierwsze 12 poziomów kupić można za 2400 kredytów R6 (79,90 zł). Każdy z poziomów odblokować można, biorąc udział w rozgrywce lub wydając 180 kredytów R6.

30% przychodów uzyskanych ze sprzedaży (do maksymalnie 3 000 000 dolarów amerykańskich) trafi do puli nagród Six Invitational. Nadwyżka zostanie rozdysponowana pomiędzy inne oficjalne programy e-sportowe Rainbow Six.

Six Invitational nie jest zwykłym turniejem – to spotkanie wszystkich fanów, by razem z przyjaciółmi i wielką rodziną Siege cieszyć się z istnienia społeczności. Podczas wydarzenia odbędą się wyjątkowe panele dyskusyjne z twórcami gry, a biorące w nim udział osoby będą miały szansę spotkać artystów, cosplayerów i uznanych twórców zawartości będących częścią społeczności fanów.

To właśnie podczas Six Invitationala zostaną ujawnione szczegóły dotyczące rozwoju gry i wsparcia Roku 5, chociaż już teraz w Sieci można znaleźć co prawdopodobnie będzie posiadać Przepustka Sezonowa, ważna do 31 stycznia 2021 roku:

  • 6 Operatorów z wcześniejszym 7-dniowym dostępem
  • Ekskluzywne elementy kosmetyczne
  • 10% zniżki na produkty w Sklepie
  • 5-procentowa podwyżka do Rozgłosu
  • 0,3-procentowe zwiększenie szans na zdobycie Paczki Alfa
  • 30% zniżki na Przepustkę Bitewną
  • 30-procentowy bonus do punktów Bitwy

 

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.