„Rainbow Six Siege” – skradnij fortunę w nowym trybie „The Grand Larcery”

0
Jak co sezon, w połowie Operacji Void Edge, Ubisoft prezentuje wydarzenie czasowe, które oferuje nie tylko limitowany wariant rozgrywki, ale i unikalne skórki.

Jakiś czas temu Ubisoft zainaugurował piąty rok wsparcia dla gry Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege za pomocą kolejnego sezonu z nową zawartością zatytułowanego Operacja Void Edge.

Aby wzbogacić doświadczenie i dostarczyć kolejny powód do regularnego grania od 5 do 19 maja w grze będzie dostępny nowe wydarzenie nazwane The Grand Larcery. Rozgrywka będzie się toczyć na starszej wersji, brytyjskiej mapy Hereford, nazwanej w tym przypadku The Stolen Goods i na potrzeby tej zabawy Ubisoft odblokował dostęp do większości postaci. Jedynymi operatorami, z których nie będziemy mogli skorzystać są: Glaz, Nomad, Buck, Montagne, Blitz, Caveira, Kali, Clash, Blackbeard, Lion, IQ, Tachanka, Rekrut, Twitch i Mozzie.

Tryb gry The Stolen Goods różni się od standardowych. Nie ma tu zakładnika, obszaru do
zabezpieczenia czy bomb do rozbrojenia. Nie ma fazy przygotowania ani drona atakujących. Każdy operator będzie mieć do dyspozycji wyłącznie strzelbę, spersonalizowaną skórkami broni z wydarzenia.

Na całej mapie rozsiane są sejfy. Obrońcy muszą ich bronić za wszelką cenę, ale mogą też wygrywać rundy, eliminując wszystkich wrogów. Z kolei atakujący muszą otworzyć pewną liczbę sejfów lub wyeliminować wszystkich obrońców. Gracze otrzymają informację o położeniu sejfów. Dokonano też zmian w zachowaniu podłóg – wybrane metalowe belki zostaną usunięte po ich zniszczeniu, dzięki czemu gracze będą mogli być bardziej kreatywni ze swoimi strzelbami. Gracze muszą być przygotowani na poziom destrukcji, jakiego nigdy nie było w Rainbow Six Siege.

Kolekcja Grand Larceny zawierać będzie 31 elementów, w tym unikatowe personalizacje dla
operatorów Amaru, Fuze, Gridlock, Hibana, Maverick, Echo, Maestro, Kaid, Wamai i Warden. Te stylizacje sprzed stu lat będą takie same jak te w grze, podczas wyboru operatorów do rozegrania wydarzenia. Pakiet Grand Larceny można zdobyć, zaliczając specjalne wyzwania wydarzenia albo kupując go za 300 kredytów R6 lub 12 500 jednostek rozgłosu. Znaleźć go można w sekcji pakietów na ekranie głównym. Zestaw Roaring Riches, zawierający skórkę broni klasowej Deco Artistry oraz ozdobę Crafted Six, też będzie dostępny do zdobycia w tym czasie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.