„Q-Force” – queerowi agenci na nowym zwiastunie

Netflix opublikował nowy zwiastun nadchodzącej komediowej animacji dla dorosłych Q-Force.

Serial skupi się na niesamowitych szpiegach reprezentujących społeczność LGBTQ+. Prześledzimy losy między innymi Steve’a Maryweathera, który był niegdyś złotym dzieckiem American Intelligence Agency do momentu, gdy dokonał coming outu. Nie mogąc jednak go zwolnić, Agencja wysyła bohatera do West Hollywood, by słuch o nim zaginął. Zamiast tego, protagonista formuje zespół „niepasujących” geniuszy LGBTQ+.

>> Polecamy: TOP nowości literackie LGBTQ+ <<

Łącząc siły z ekspertką od mechaniki, Deb, mistrzem dragu i charakteryzacji, Twinkiem, oraz hackerem Statem tworzą Q-Force. Jednak po dekadzie czekania na pierwszą oficjalną misję od AIA, Steve postanawia samodzielnie udowodnić swoją wartość dla Agencji, która się od niego odwróciła. Razem z drużyną wynajduje i rozwiązuje sprawę po swojemu. Spotyka się to z aprobatą AIA i Q-Force otrzymuje oficjalny status aktywnych tajnych agentów w terenie. Jest jednak jeden haczyk – do zespołu dołącza nowy członek – stuprocentowo heteroseksualny agent Buck.

Q-Force będzie liczyć dziesięć odcinków. Scenarzystą, a zarazem showrunnerem i producentem wykonawczym serii jest Gabe Liedman (Brooklyn Nine-Nine).

Głosów postaciom użyczą Sean Hayes (Will & Grace), Wanda Sykes, Patti Harrison (Raya i ostatni smok), David Harbour (Black Widow), Matt Rogers, Gary Cole (Kim Kolwiek) i inni.

Premierę Q-Force zaplanowano na 2 września na Netflixie.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu