Przykra wiadomość dla fanów „Friends”. Prace nad odcinkiem specjalnym na razie się nie rozpoczną

0
Po szesnastu latach na ekrany telewizorów miał powrócić kultowy już serial Przyjaciele. Niestety w związku z pandemią koronawirusa prace nad odcinkiem nie mogą się rozpocząć. 

Specjalny odcinek Przyjaciół, pod roboczą nazwą Friends Reunion, angażujący dawne gwiazdy serialu, to jedna z bardziej wyczekiwanych produkcji. Jednak obecna sytuacja globalna nie pozwala na rozpoczęcie zdjęć. W związku z wytycznymi federalnymi i stanowymi ograniczone są publiczne spotkania w celu zatrzymania wirusa. Uniemożliwia to start produkcji angażującej setki osób. 

Ze względu na powagę kryzysu zdrowotnego, który zatrzymał całą produkcję Hollywood w ciągu kilku dni, obecnie wątpliwe jest, aby do maja jakikolwiek projekt filmowy lub telewizyjny mógł zostać wznowiony.

Jeśli aktualna data rozpoczęcia produkcji się utrzyma, jest nadzieja, że odcinek specjalny dołączy do pozostałych 236 odcinków Przyjaciół, które będą dostępne dla subskrybentów podczas premiery HBO Max w maju. 

W odcinku specjalnym zagra stara obsada Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry oraz David Schwimmer.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.