„Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie” Kelsey Miller – zapowiedź książki

1
Są tu fani jednego z kultowych seriali o przyjaciołach? Jeśli tak, na pewno zainteresuje ich ta pozycja od Wydawnictwa SQN. Jej premiera  18. września.

Szóstka przyjaciół, którzy stali się rodziną. Serial telewizyjny,  który stał się fenomenem.

Przyjaciele to ikona, najchętniej oglądany serial telewizyjny. Kiedy w 1994 roku debiutował na ekranach, nikt nawet nie przypuszczał, jak wielki odniesie sukces. W jakich okolicznościach Jennifer Aniston, Matthew Perry i reszta otrzymali swoje role? Kto spośród nich zarabiał najwięcej? I czy w rzeczywistości również byli przyjaciółmi?

Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie przywołuje nieznane dotąd fakty na temat kultowej produkcji, wspomina najważniejsze i przełomowe sceny, wyjaśnia genezę niektórych wątków oraz pokazuje, jak serial kształtował nowe trendy. Zabiera czytelników za kulisy i zdradza, jak zmieniali się aktorzy, a wraz z nimi Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey i Phoebe.

Książka Kelsey Miller to pozycja obowiązkowa dla fanów serialu, a także dla tych, którzy jakimś cudem jeszcze go nie znają i są ciekawi, o co tyle zamieszania.

We wrześniu 2019 roku minęło dokładnie 25 lat od emisji pierwszego odcinka. Ćwierć wieku z Przyjaciółmi to dobry moment, by dać fanom serialu coś specjalnego – książkę, dzięki której spojrzą na swoich ulubionych bohaterów w zupełnie nowy sposób i dostrzegą rzeczy, których wcześniej nie widzieli!

1 komentarz

  1. Masz rację, książka spodoba się zarówno zagorzałym fanom, jak i osobom, które serialu… nie znają. Ci drudzy z pewnością poczują chęć żeby nadrobić zaległości 🙂 Ja po przeczytaniu książki musiałam wrócić do kilku odcinków. Jakoś inaczej mi się je teraz oglądało, gdy wiedziałam, jaka historia stoi za ich produkcją.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.