„Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie” Kelsey Miller – zapowiedź książki

1
Są tu fani jednego z kultowych seriali o przyjaciołach? Jeśli tak, na pewno zainteresuje ich ta pozycja od Wydawnictwa SQN. Jej premiera  18. września.

„Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie” Kelsey Miller – zapowiedź książkiSzóstka przyjaciół, którzy stali się rodziną. Serial telewizyjny,  który stał się fenomenem.

Przyjaciele to ikona, najchętniej oglądany serial telewizyjny. Kiedy w 1994 roku debiutował na ekranach, nikt nawet nie przypuszczał, jak wielki odniesie sukces. W jakich okolicznościach Jennifer Aniston, Matthew Perry i reszta otrzymali swoje role? Kto spośród nich zarabiał najwięcej? I czy w rzeczywistości również byli przyjaciółmi?

Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie przywołuje nieznane dotąd fakty na temat kultowej produkcji, wspomina najważniejsze i przełomowe sceny, wyjaśnia genezę niektórych wątków oraz pokazuje, jak serial kształtował nowe trendy. Zabiera czytelników za kulisy i zdradza, jak zmieniali się aktorzy, a wraz z nimi Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey i Phoebe.

Książka Kelsey Miller to pozycja obowiązkowa dla fanów serialu, a także dla tych, którzy jakimś cudem jeszcze go nie znają i są ciekawi, o co tyle zamieszania.

We wrześniu 2019 roku minęło dokładnie 25 lat od emisji pierwszego odcinka. Ćwierć wieku z Przyjaciółmi to dobry moment, by dać fanom serialu coś specjalnego – książkę, dzięki której spojrzą na swoich ulubionych bohaterów w zupełnie nowy sposób i dostrzegą rzeczy, których wcześniej nie widzieli!

1 komentarz

  1. Masz rację, książka spodoba się zarówno zagorzałym fanom, jak i osobom, które serialu… nie znają. Ci drudzy z pewnością poczują chęć żeby nadrobić zaległości 🙂 Ja po przeczytaniu książki musiałam wrócić do kilku odcinków. Jakoś inaczej mi się je teraz oglądało, gdy wiedziałam, jaka historia stoi za ich produkcją.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.