„Prezenty z nieba” – zwiastun nowego filmu od Netflixa

Święta coraz bliżej. Netflix jak zawsze wcześniej gotowy, powoli przygotowuje swoich widzów na nowe produkcje, które będziemy mogli obejrzeć wspólnie z rodzinką. W tym roku streamer rozpoczyna sezon świąteczny tytułem: Prezenty z nieba – oryginalnym filmem, którego premiera odbędzie się już na początku listopada.

Produkcja opowiadać będzie historię pewnej asystentki, która na zlecenie swojej szefowej udaje się na tropikalne wyspy, w celu znalezienie powodu, by zamknąć tamtejszą amerykańską bazę wojsk lotniczych i tym samym zakończyć świąteczną tradycję: prezenty z nieba. Niespodziewanie główna bohaterka zakochuje się jednak w dowódcy jednostki.

W rolach głównym zobaczymy Kat Graham, aktorkę którą kojarzyć możecie z roli Bonnie Bennett w serialu Pamiętniki wampirów, oraz aktora Alexander Ludwig znanego z produkcji Wikingowie.

ŹródłoHYPABLE
GrafikaHYPABLE
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu