Premiera „The Many Saints of Newark” ponownie przesunięta

The Many Saints of Newark prequel kultowego serialu Rodzina Soprano po raz kolejny zmienia datę realizacji produkcji z wiosny na jesień.

Warner Bros postanowił ponownie zmienić datę premiery, tym razem z 12 marca na 24 września. Pierwotnie film miał się ukazać 25 września 2020, mamy więc, na ten moment,  roczne odrodzenie. To jeden z kilku filmów Warner Bros, które pojawią się jednocześnie w kinach oraz HBO Max.

Chociaż szczegóły fabuły wciąż są trzymane w tajemnicy, wiemy, że akcja The Many Saints of Newark toczy się w erze zamieszek w Newark w latach 60. XX wieku, kiedy Afroamerykanie i Włosi z Newark toczyli ze sobą zaciekłe walki o wpływy.

W filmie występuje gwiazdorska obsada w skład której wchodzą Jon Bernthal (The Punisher), Vera Farmiga (The Conjuring), Corey Stoll (The Strain), Ray Liotta (Shades of Blue), Billy Magnussen (Game Night), John Magaro (The Umbrella Academy), gwiazda Hamiltona Leslie Odom wraz z Alessandro Nivolą (A Most Violent Year), który ma wcielić się w postać Dickiego Moltisantiego, ojca Christophera Michaela Imperioli, oraz Michael Gandolfini, który ma wcielić się w młodszą wersję postaci swojego ojca, Tony’ego Soprano.

Reżyserią zajmie się pracujący już przy Rodzinie Soprano Alan Taylor, a scenariusz napisany zostanie przez oryginalnego twórcę Davida Chase’a wraz z Lawrence’em Konnerem. 

Premiera „The Many Saints of Newark" ponownie przesunięta

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu