Premiera spin-offu „The Walking Dead: World Beyond” przełożona

0
W związku z panującą pandemią koronawirusa COVID-19 AMC zdecydowało o zmianie daty premiery The Walking Dead: World Beyond

Nie wiadomo, jaki będzie kolejny, wyznaczony termin. Powodem przeniesienia jest tematyka serialu. Apokaliptyczna treść nie pasuje do obecnej sytuacji. 

The Walking Dead: World Beyond będzie stanowić trzeci serial telewizyjnej serii, po The Walking Dead i Fear the Walking Dead. Według AMC seria rozszerza świat oryginału, zagłębiając się w nową mitologię i historię, która nawiązuje do pierwszej generacji, wychowanej w ocalałej cywilizacji postapokaliptycznego świata.

Dwie siostry, wraz z przyjaciółmi, opuszczają miejsce bezpieczeństwa i wygody, aby stawić czoła niebezpieczeństwom pojawiającym się na ich drodze podczas wykonywania ważnej misji. Ścigane są przez tych, którzy chcą je chronić i tych, którzy chcą je skrzywdzić. The Walking Dead: World Beyond jest opowieścią o dorastaniu i transformacji. Akcja toczy się na niebezpiecznym terenie.  Zaistniałe sytuacje kwestionują wszystko, co postacie wiedzą o świecie, sobie i sobie nawzajem. Niektórzy staną się bohaterami, niektórzy złoczyńcami. Ostatecznie wszystkie bohaterki zmienią się na zawsze.

W serialu wystąpią Alexa Mansour jako Hope, Nicolas Cantu jako Elton, Hal Cumpston jako Silas, Annet Mahendru jako Huck, Aliyah Royale jako Iris, Nico Tortorella jako Felix i Joe Holt jako Leo Bennett. Pojawią się także zwycięzca Emmy, Julia Ormond (Temple Grandin) jako Elizabeth, Natalie Gold jako Lyla, Al Calderon jako Barca, Scott Adsit jako Tony i Ted Sutherland jako Percy.

W produkcji The Walking Dead bierze udział scenarzysta i producent, Matt Negrete, wraz z szefem ds. treści, Scottem M. Gimple. Serial otrzymał zamówienie na 10 odcinków.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.