Premiera „Respect” oraz sequela „Tomb Raider” opóźniona

Z uwagi na wciąż trwającą na świecie pandemię koronawirusa, MGM zdecydowało się przesunąć premiery swoich dwóch filmów – Tomb Raider i Respect.

Zdjęcia do nowego filmu z Alicią Vikander w roli głównej miały skończyć się na początku przyszłego roku, a premierę planowano na 19 marca. Teraz twórcy wycofali się z tej daty, ale nie podali nowej. Nie wiemy zatem, jak długo przyjdzie nam czekać na nowego Tomb Raidera.

Reżyserią sequela zajął się Ben Wheatley, a film nie otrzymał jeszcze oficjalnego tytułu. Scenariusz wyszedł spod pióra Amy Jump, która przejęła pałeczkę od autorów skryptu pierwszej części.

Jeśli zaś chodzi o Respect, czyli obraz opowiadający o legendzie muzyki soulowej Arthcie Franklin, w którą wciela się Jennifer Hudson, oryginalnie miał on pojawić się na dużych ekranach 9 października. Później został przesunięty na Święta Bożego Narodzenia tylko w wybranych kinach, a światową premierę zapowiedziano na 15 stycznia. MGM zdecydowało jednak, iż Respect zobaczymy dopiero latem przyszłego roku – 13 sierpnia 2021.

Muzyką do Respect zajął się wielokrotnie nominowany do nagrody Grammy Harvey Mason Jr.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu