Premiera „Destiny 2: Poza Światłem”

10 listopada Bungie opublikowało nowy dodatek do gry Destiny 2Poza Światłem.

Poza Światłem to rozszerzenie fabularne do Destiny 2, które jest swoistym nowym rozdziałem dla rozwoju gry nazwanego Sezonem Łowów. Zarówno on, jak i dodatek Poza Światłem będą stanowić kontynuację ekscytującej opowieści o Strażnikach i ich nieustannej walce o ocalenie ludzkości.

Poza Światłem gracze odkryją tajemnice Europy, walcząc z Eramis, Upadłą kell Ciemności, która chce wykorzystać nową moc – stazę do osiągnięcia swych nikczemnych celów. W międzyczasie Strażnicy stoczą też walkę z boginią wojny Roju Xivu Arath w ekscytujących wydarzeniach Sezonu Łowów, Polowaniach na Zrodzonych z Gniewu.

Premiera dodatku Destiny 2 oznacza także pojawienie się nowego najazdu – wymagającej szczytowej aktywności, w której sześciu doświadczonych Strażników podejmie współpracę, aby dopiąć celu, którego nie da się osiągnąć w pojedynkę. Najazd „Krypta z głębokiego kamienia” będzie dostępny dla wszystkich posiadaczy dodatku  od 21 listopada.

Wydarzenie rozpocznie się od uwielbianej przez wszystkich ogólnoświatowej rywalizacji o to, kto jako pierwszy zdoła ukończyć ten osadzony na mroźnej Europie najazd. Chwała, tytułowe pasy i zapis w historii czeka na Pierwszą na świecie sześcioosobową drużynę po oficjalnym ogłoszeniu wyników przez Bungie.  Oficjalne ogłoszenie „Pierwszych na Świecie” odbędzie się kilka dni po premierze najazdu „Krypta z Głębokiego Kamienia”.

Ponadto na oficjalnej premierze nowych konsol z rodziny Xbox, ujawniono, że tryb Crucible będzie działał w 120 fpsach.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu