Poznaliśmy całą obsadę kolejnego filmowego „Kopciuszka”

0
O tym, że powstaje nowa filmowa interpretacja Kopciuszka, wiemy już od pewnego czasu. Wcześniej poznaliśmy odtwórczynię głównej roli, teraz poznaliśmy kolejną część obsady.

Kolejny filmowy Kopciuszek, bo przecież do tej pory było ich już kilka, a w księżniczkę wcielały się m.in. Lily James w filmowej produkcji Disneya czy Drew Barrymore w Długo i szczęśliwie, nieco odbiega od dotychczasowych interpretacji. Tym razem szykuje się bowiem musical.

Camila Cabello nie tylko wcieli się w główną bohaterkę, ale również odpowiadać będzie za warstwę muzyczną filmu. Do aktorki dołączą: Minnie Driver (jako Królowa Beatrice), Missy Elliott (jako Town Crier), a także John Mulaney, James Corden i Romesh Ranganathan.

Poznaliśmy całą obsadę kolejnego filmowego "Kopciuszka"
Missy Elliot, Minnie Driver, John Mulaney, James Corden i Romesh Ranganathan

W obsadzie już wcześniej znaleźli się: Pierce Brosnan (jako Król), Billy Porter (jako Wróżka Chrzestna), Idina Menzel (zła macocha), Nicholas Galitzine (jako Książę), Maddie Baillio (jako zła siostra) i Charlotte Spencer (zła siostra).

Chociaż szczegóły fabuły nie zostały opublikowane, historia jest podobno nowoczesną rekonstrukcją klasycznej bajki, w której osierocona dziewczyna zamienia się w księżniczkę. Kubańskie i meksykańskie korzenie Cabello prawdopodobnie odegrają pewną rolę w nowoczesnym aspekcie opowieści.

Za produkcję odpowiada Kay Cannon, która ma na koncie muzyczne filmy z cyklu Pitch Pefect. Z kolei pomysłodawcą jest James Corden, aktor, a przede wszystkim gospodarz popularnego talk-show The Late Late Show with James Corden, w ramach którego prowadzi m.in. popularny cykl Carpool Karaoke.

Data premiery filmu nie jest znana.