Poznaj Effie, inżynierkę z dodatku „The Last Autumn” i zobacz pierwszy oficjalny cosplay z gry „Frostpunk”

0
Zdjęcia oraz 12-minutowe wideo z komentarzem Lead Designera Jakuba Stokalskiego to przedsmak rozszerzenia Frostpunk: The Last Autumn.

Dodatek, dostępny na PC od 21 stycznia, to prequel opowiadający historię rozgrywającą się przed nadejściem apokaliptycznej zimy. The Last Autumn to największe do tej pory rozszerzenie dla hitowego city-buildera. By uczcić tę premierę, 11 bit studios podjęło współpracę z profesjonalną cosplayerką Moosefix w celu odtworzenia jednej z postaci z uniwersum Frostpunka – Effie MacLachlan.

Frostpunk: The Last Autumn wideo z rozgrywki:

Effie MacLachlan, absolwentka cenionego Uniwersytetu w Cambridge, po raz pierwszy pojawiła się w zwiastunie The Last Autumn. Chcą dowieść swej wartości w zdominowanym przez mężczyzn świecie, dołączyła do Imperialnej Kompanii Poszukiwawczej. Effie jest jednym z wielu inżynierów, który niedawno zostali wysłani do nieznanej lokacji, by pracować na ściśle tajnym projektem i jest kontrolowana przez jedynego słusznego władcę społeczności we Frostpunku – gracza.

Frostpunk: The Last Autumn zwiastun:

Moosefix znana jest w społeczności graczy – jest oficjalną modelką postaci Brigitte z Overwatch. Ponadto jest fanką Frostpunka, dlatego 11 bit studios uznało, iż to idealna osoba do stworzenia pierwszego oficjalnego cosplayu z uniwersum.

Spędziłam setki godzin grając we Frostpunka. Apokaliptyczny, angielski setting, powstały w wyniku załamania klimatu, sprawia, że czuję się tu jak w domu. Dlatego fakt, że mogłam ożywić jedną z postaci z gry i pracować z 11 bit studios, to dla mnie ogromny przywilej. Wprost nie mogę doczekać się premiery The Last Autumn.

– mówi Moosefix.

Autorką sesji fotograficznej, która odbyłą się u wybrzeża Wielkiej Brytanii, w miejscu idealnie oddającym to przedstawione w zwiastunie, jest Tascha Dearing.

Mat. promocyjny

W The Last Autumn gracze będą mieli okazję wybudować największy cud techniki – ikoniczny generator z Frostpunka, który ma uchronić ludzkość przed zamarznięciem na śmierć. Frostpunk Season Pass, dostępny póki co na PC, daje dostęp do wszystkich trzech dodatków: The Rifts, The Last Autumn i nieogłoszone jeszcze rozszerzenie o kodowej nazwie “Project TVADGYCGJR”. Wszystkie dodatki można też kupić oddzielnie. Dodatki dostępne będą na konsolach w późniejszym terminie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.