MEGA NEWS: Powstanie trzeci film z serii „Spider-Man: Homecoming”

0
Dziś otrzymaliśmy bardzo optymistyczną wiadomość. Spider-man powróci do MCU. Sony Pictures Entertainment i The Walt Disney Studios doszli do porozumienia, równocześnie ogłaszając trzecią część serii Spider-Man: Homecoming.

Spider-man ponownie zawita na wielkim ekranie. Sony ostatecznie zgodziło się na warunki, które zaproponował Disney w związku z udziałem wytwórni w trzeciej odsłonie filmu z serii Spider-Man: Homecoming. Marvel zaproponował 25% współfinansowania produkcji, w zamian za 25% udziałów. Umowa wytwórni nie zmienia zespołu kreatywnego obrazu, związku z czym Kevin Feige ponownie będzie miał okazję wyprodukować nowy film.

Jestem zachwycony faktem, że Przygoda Spider-men’a w MCU będzie KONTYNUOWANA. Ja i cały zespół marvel studios jesteśmy zachwyceni, że będziemy mogli ponownie nad tym pracować.

-mówi producent Feige i dodaje:

Spider-man to ikona i bohater, którego historia łączy wszystkie grupy wiekowe i odbiorców na całym świecie.

Już wiemy, że w rolę Pająka po raz kolejny wcieli się Tom Holland. Produkcja nie posiada jeszcze oficjalnego tytułu, ale już dziś poznaliśmy jej datę premiery. Trzecia odsłona Spider-man: Homecoming zadebiutuje w kinach 16 lipca 2021.  

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.