Powstanie „Shang-Chi 2”. W przygotowaniu także nowy serial MCU

Po ogromnym sukcesie filmu Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni, ogłoszono, że Marvel stworzy sequel. To jednak nie wszystko, bowiem szykuje się też nowy serial – o jakiej tematyce – tego jeszcze nie wiadomo.
>> Polecamy: Nareszcie. „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” – recenzja filmu <<

Szczegóły dotyczące drugiej części Shang-Chi nie zostały ujawnione. Wiemy jednak, że reżyser „jedynki” – Destin Daniel Cretton – zajmie się również i „dwójką”. Co więcej, w ramach nowej umowy pomiędzy Marvel Studios a Onyx Collective, Cretton stworzy także nowy serial MCU dla Disney+. Nie ogłoszono na razie, z jakimi bohaterami – czy będzie to spin-off Shang-Chi, czy może zupełnie nowy obraz?

Jak mówi Kevin Feige:

Destin jest niezwykłym współpracownikiem, który dodał unikalny punkt widzenia i umiejętności do Shang-Chi i legendy dziesięciu pierścieni. Fantastycznie nam się razem pracowało nad filmem, ma on wiele intrygujących pomysłów na historie, jakie można urzeczywistnić na Disney+, zatem jesteśmy podekscytowani możliwością rozwoju naszej relacji z nim i nie możemy się doczekać, kiedy zaczniemy.

Przypomnijmy, że Shang-Chi to jeden z filmów nowej fazy Marvel Cinematic Universe, który spotkał się z w większości pozytywnymi opiniami. Była to też pierwsza produkcja w erze pandemii, której światowy box office przekroczył 400 milionów dolarów, co uplasowało obraz na ósmym najlepiej zarabiającym filmie 2021 roku.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu