Powstanie film „The Kaiju Score”

Niebawem, bo już 25 listopada, swoją premierę będzie miała nowa komiksowa seria. Niby nic takiego, co roku pojawia się sporo nowych powieści graficznych, jednak ten projekt wzbudził zainteresowanie firmy Sony Pictures. Okazuje się, że gigant ma plany dotyczące komiksów – zekranizuje je.

Powstanie film na podstawie serii The Kaiju Score, za który odpowiadają James Patrick (scenarzysta) oraz Rem Broo (ilustrator). Za produkcję ekranizacji będą odpowiedzialni: Todd Black, Jason Blumenthal, Steve Tisch, Tony Shaw, Lee Kramer i Jon Kramer.

O czym opowiada historia? Grupka czterech zdesperowanych kryminalistów chce wykonać skok życia. Taki, po którym będą bogaci i przestaną się martwić o to, co przyniesie jutro. Problem w tym, że łatwiej powiedzieć niż zrobić. Rzeczy, które chcą zdobyć, pilnuje pewien potwór…

Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu