Powstał „Borat 2”?

Sacha Baron Cohen to niezwykle kontrowersyjny scenarzysta, reżyser i aktor. Wystąpił w kilku produkcjach, większość z nim budziła spore niezadowolenie i ośmieszała innych ludzi, amerykański system i sposób bycia polityków.

Dyktator, Bruno, Borat – te filmy budziły sporo zamieszania, niektórych śmieszyły, innych z kolei gorszyły. Każdy jednak powodował dyskusje. A teraz Sacha Baron Cohen powraca. Jak się bowiem okazuje, ma dla nas kolejny projekt. Jaki?

Niby coś nowego, ale jednak znanego. Aktor znowu zagra dziennikarza kazaskiej telewizji – Borata Sagdiyeva. Teraz jednak jest on rozpoznawany przez ludzi, po tym, co działo się w pierwszej produkcji. Nie podano więcej informacji o tym, o czym będzie Borat 2.

Wiadomo natomiast, że skończono prace nad produkcją, zapewne niebawem pojawią się informacje dotyczące daty jej premiery. Wtedy was o tym poinformujemy.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu