Powstaje spinoff „Hawkeye’a” od Disney+

Jak donosi Variety, Disney+ ma w planach stworzenie serialu będącego spinoffem historii Hawkeye’a.

Fabuła serii miałaby się skupić na Echo – głuchej natywnej Amerykance. Jej prawdziwe imię to Maya Lopez – tę bohaterkę obecnie gra Alaqua Cox w produkcji Hawkeye z Jeremym Rennerem w roli głównej (pierwotny obraz zadebiutuje jesienią tego roku).

Źródła informują, że scenarzystami i producentami wykonawczymi mają być Etan i Emily Cohen, a samą produkcją zajmie się Marvel Studios. Za kamerą stanie duet Bert i Bertie, czyli Amber Finlayson i Katie Ellwood.

Echo to bohaterka potrafiąca idealnie kopiować jakiekolwiek ruchy, które widzi, dzięki „fotograficznym” refleksom. Ponadto jest ona wyspecjalizowana w sztukach walki. Po raz pierwszy postać ta pojawiła się w komiksie Daredevil #9 z 1999 roku, a stworzona została przez scenarzystę Davida Macka i ilustratora Joego Quesadę. To również Echo była pierwszą roninką, zanim tytuł przypadł Clintowi Bartonowi.

Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu