Powstaje spin-off Black Lightning

W styczniu fani Black Lightning zostali uraczeni czwartym sezonem przygód bohaterów z uniwersum DC. Okazuje się jednak, że producenci szykują więcej, niż można by było się spodziewać.

 

Jak donosi serwis Comingsoon powstanie spin-off o podtytule Painkiller, którego odcinkiem pilotażowym będzie siódmy odcinek nadchodzącego czwartego sezonu Black Lightning. Jak sam tytuł wskazuje, nowa produkcja skupi się głównie na wydarzeniach związanych z czarnym charakterem Painkillerem, w którego wciela się Jordan Calloway. Los spin-offu nie jest jeszcze przesądzony i wiele zależy od tego, jak zostanie odebrany nowy odcinek nadchodzącego sezonu, jednak za scenariusz nowego sezonu odpowiedzialny jest Salim Akil, który prowadzi serial od samego początku. Można więc mieć nadzieje, że nadchodzący sezon zostanie przyjęty równie ciepło co poprzednie, a tym samym produkcja nad spin-offem ruszy niedługo po premierze sezonu czwartego zapowiedzianego na luty 2021 roku.

GrafikaFilmweb
Dawid Szczęsny
Dawid Szczęsny
Jedyne, co wie to to, że nic nie wie, a im więcej wie o czymkolwiek, tym bardziej utwierdza się w fakcie, że nie wie nic o niczym. Humanista, przynajmniej według dobranych rozszerzeń. Mól książkowy i gracz komputerowy, miłośnik kultury i popkultury. Okazjonalny muzyk i poeta.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu