Powstaje sequel gry „Never Alone”

E-Line Media informuje, że nagrodzona nagrodą BAFTA kooperacyjna gra przygoda Never Alone pojawi się na Nintendo Switch już 24 lutego 2022 roku. Gracze mogą już dziś zamawiać Never Alone Arctic Collection w sklepie Nintendo eShop! Zespół ujawnił również, że sequel produkcji jest obecnie w fazie przedprodukcyjnej.

Znana jako Kisima Ingitchuna w języku Iñupiaq, Never Alone to wyjątkowa gra logiczno-platformowa z elementem kooperacji. Gracze wcielają się w role  dziewczyny z Iñupiaq i lisa polarnego. Produkcja łączy w sobie tradycyjne historie, scenerie i postacie przekazywane z pokolenia na pokolenie przez Ludzie Iñupiaq, których korzenie i dziedzictwo sięgają tysiącleci. Zawiera obrazy i motywy zaczerpnięte bezpośrednio z Iñupiaq i innych rdzennych kultur Alaski. Posiada uderzające efekty wizualne, które podkreślają wrażliwość i perspektywę tych rdzennych mieszkańców Arktyki, a także pozwala graczom współpracować, aby odnieść sukces w trudnych i trudnych warunkach. Never Alone Arctic Collection zawiera grę podstawową i dodatek Foxtales.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu