Powstaje kolejny film o Predatorze – znamy scenarzystę i producenta

Minęło prawie pięć lat, odkąd Dan Trachtenberg po raz ostatni zasiadł w fotelu reżysera podczas swojego pełnometrażowego debiutu – 10 Cloverfield Lane – a teraz wygląda na to, że znalazł swój kolejny projekt w postaci piątego filmu Predator w 20th Century Studios.

Szczegóły fabuły są obecnie nieznane w filmie, ale źródła podają, że nie podejmie on nierozwiązanych dotąd wątków fabularnych z czwartej części serii, The Predator z 2018 roku, napisanego i wyreżyserowanego przez oryginalnego współtwórcę filmu – Shane Black’a. Film zakończył się, gdy wojsko, dowodzone przez Boyda Holbrooka, znalazło się na pokładzie statku tytułowego stworzenia, stworzonego, aby pomóc ludzkości w walce z rasą obcych, specjalnym kombinezonem mechanicznym nazwanym „Predator Killer”.

Scenariusz nadchodzącego piątego tytułu zostanie napisany przez Patricka Aisona, który wcześniej pracował jako scenarzysta i producent przy filmach takich jak: Kingdom, Jack RyanTreadstone. John Davis, który jest związany jako producent serii od czasu wydania oryginału z 1987 roku, ma zamiar ponownie wyprodukować film.

 

Źródłocomingsoon
Grafikacomingsoon
Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu