Porywająca pierwsza część bestsellerowego cyklu „Ruchomy Chaos”

Cała seria Igrzysk śmierci i Zmierzchu obejrzana? Brakuje nowości, które wzbudzą emocje i dostarczą dreszczyku adrenaliny?

Choć kina wciąż są dla nas zamknięte to producenci nie zwalniają tempa i przygotowują nieziemskie hity! Ruchomy Chaosto jedno z takich widowisk, na które warto czekać, by wybrać się do kina!

Odtwórca roli Spider-Mana oraz niezapomniana Rey z Gwiezdnych wojen w filmie reżysera hitów Tożsamość Bourne’a, Na skraju jutra i Mr. & Mrs. Smith.

W obsadzie także gwiazda zespołu Jonas Brothers, czyli Nick Jonas oraz niedościgniony w rolach czarnych charakterów Mads Mikkelsen.

Porywająca rozmachem ekranizacja pierwszej części bestsellerowego powieściowego cyklu na miarę Igrzysk ŚmierciZmierzchu.

18-letni Todd Hewitt jest najmłodszym w grupie ziemskich kolonizatorów na odległej planecie, która miała stać się Nowym Światem dla ludzkości. Wśród mieszkańców nie ma kobiet, które wyginęły przed laty na skutek tajemniczej epidemii. Choroba miała też wpływ na mężczyzn: wszyscy bez przerwy słyszą Szum, czyli myśli innych mieszkańców. Osadą rządzi twardą ręką charyzmatyczny Prentiss. Warunki na planecie są trudne, a życie bez kobiet i w ciągłym Szumie niektórych doprowadza do szaleństwa. Todd podczas wędrówki po bezkresnym lesie odkrywa rozbity pojazd kosmiczny, a wkrótce poznaje ocalałą z katastrofy Violę. Skąd przybyła i dlaczego nie umarła jak inne kobiety? Jedynym, który może znać odpowiedź na te pytania jest Prentiss. Zamiast jej jednak udzielić, każe uwięzić Violę. Todd zaczyna przeczuwać, że Prentiss ukrywa jakąś niewygodną prawdę. Decyduje się więc uwolnić Violę i ruszając w głąb planety, poszukać odpowiedzi na nurtujące go pytania. Ich tropem rusza pościg, który nie może dopuścić do ujawnienia Tajemnicy.

Gatunek: przygodowy / sci – fi.

Produkcja: USA 2020.

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films.

Reżyseria: Doug Liman (Tożsamość Bourne’a, Na skraju jutra, Mr. & Mrs. Smith, Barry Seal: Król przemytu, Fair Game).

Obsada:

• Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domu, Avengers: Koniec gry, Niemożliwe, Wojna o prąd, Spider-Man: Homecoming),

• Daisy Ridley (Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy, Morderstwo w Orient Expressie),

• Mads Mikkelsen (Casino Royale, Doktor Strange, Valhalla: Mroczny wojownik, Starcie tytanów, Polowanie, Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie),

• Nick Jonas (Jumanji: Następny poziom, Midway, Noc w muzeum 2),

• David Oyelowo (Interstellar, Służące, Selma, Ostatni król Szkocji, Lincoln, Kamerdyner, Paradoks Cloverfield).

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu