Poprowadź swoją armię na podbój Europy w „Ancestors Legacy Conqueror’s Edition”

0
Świetna wiadomość dla wszystkich kolekcjonerów – bestsellerowy RTS od polskiego studia Destructive Creations na platformę Playstation 4 jest już dostępny w sprzedaży. Bogate wydanie fizyczne, zawierające grę, artbook i oficjalną ścieżkę dźwiękową, można znaleźć na półkach dobrych sklepów z grami.

Ancestors Legacy Conqueror’s Edition to oparta na realiach średniowiecza strategia czasu rzeczywistego zainspirowana prawdziwymi historycznymi wydarzeniami. Przejmij dowództwo nad swoją drużyną, zbierz armię i poprowadź ją przez średniowieczną Europę, miażdżąc wrogów w wielu różnorodnych kampaniach. Wybierz jeden z czterech dostępnych narodów: Wikingowie, Anglosasi, Niemcy lub Słowianie, i ruszaj na podboje, napady i grabieże wrogich obozów, wsi i miasteczek. Tylko poprzez wykorzystanie pełnej gamy dostępnych opcji taktycznych, wykorzystując strategiczne możliwości środowiska oraz umiejętnie zarządzając tymczasowymi bazami i dostępnymi zasobami, odniesiesz upragnione zwycięstwo.

Nakładem CDP grę w pudełku i z polskimi napisami na konsolę Playstation 4 można nabyć m.in. w sieciach sklepów Media Expert, Empik czy RTV Euro AGD. Gra jest dostępna z dodatkową zawartością, szczególnie atrakcyjną dla kolekcjonerów, na którą – oprócz gry – składa się też artbook i ścieżka muzyczna z gry.

Poprowadź swoją armię na podbój Europy w "Ancestors Legacy Conqueror’s Edition"

CECHY GRY

  • Cztery grywalne nacje w kampanii single player, inspirowanej realiami historycznymi
  • Różnorodne modele bitew w kampaniach multiplayer
  • Zaawansowane opcje taktyczne, łączące wykorzystanie terenu, doświadczenie oraz dostępne zasoby
  • Tryb kamery bitewnej, który sprawi, że znajdziesz się w samym środku pola bitwy
  • Wierne odwzorowanie graficzne dzięki pracy na silniku Unreal Engine 4