Poluj w grupie. Giń samotnie. Gra „Hunt: Showdown” już dostępna

0
Łowcy, zewrzyjcie szyki! Nakładem CDP można już zaopatrzyć się w pudełkowe wydanie Hunt: Showdown, nowej gry od studia Crytek, obdarzonej niesamowicie szczegółową oprawą graficzną i potwornie wciągającą mechaniką wieloosobowej rozgrywki w alternatywnej, XIX-wiecznej rzeczywistości.

Hunt: Showdown to pierwszoosobowa strzelanka PvP z elementami PvE i kooperacji. Fabuła została osadzona w Luizjanie u schyłku XIX wieku, gdzie dzikie monstra raz po raz zakłócają spokój miejscowej społeczności. Gracz musi więc wcielić się w rewolwerowca, który wraz z innymi śmiałkami wyrusza na polowanie na śmiercionośne bestie.

Hunt: Showdown zwiastun premierowy

Wyrusz na polowanie i walcz o swoje

Wieloosobowa gra sieciowa Hunt: Showdown łączy elementy kooperacji przy tropieniu i bitwie z bestiami, jak i rywalizację pomiędzy graczami – o zdobyty ekwipunek i nagrody z ubitego monstrum. Jako członkowie tajnego stowarzyszenia Łowców gracze stawią czoła zarówno potężnym bestiom zrodzonym z ciemności, jak i innym przeciwnikom, pragnącym dopaść cenną zdobycz. Polujcie dla zysku, sławy czy też po to, by chronić ludzkość. Nie liczą się środki, liczy się cel.

Poluj samotnie, z kompanem lub innymi graczami

W Hunt: Showdown gracze mogą grać solo, wraz z przyjaciółmi lub losowymi graczami, maksymalnie w 12 osób. Na początku meczu zespoły Łowców ruszają w pościg za bestią. Po zgładzeniu potwora stają się celem dla innych łowców, którzy z chęcią przejmą zdobytą nagrodę. Miejcie oczy dookoła głowy, bo każdy najmniejszy błąd może sprawić, że stracicie wszystko: nagrodę, sprzęt, życie, a nawet samą duszę.

Poluj w grupie. Giń samotnie. Gra "Hunt: Showdown" już dostępna
Materiały prasowe
Poluj w grupie. Giń samotnie. Gra "Hunt: Showdown" już dostępna
Materiały prasowe
Cechy gry
  • PvPvE

Hunt Showdown to połączenie rozgrywki przeciw SI, wcielającej się w rozmaite bestie z piekła rodem, oraz drużynom innych Łowców. Kto znajdzie się na szczycie rankingu?

  • Taktyczna dowolność

Do zwycięstwa wymagany jest nie tylko szybki palec na spuście, ale także umiejętność planowania, analizowania i wykorzystywania narzędzi, otoczenia i błędów przeciwnika. Wszystkie chwyty dozwolone, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

  • Zróżnicowane mapy w potwornie realnym świecie 

Potyczki toczą się na dużych, sandboksowych, pełnych detali mapach, za które odpowiada piąta już iteracja potężnego silnika CryEngine. Otoczenie swoim designem i klimatem przyprawi Was o dreszcze. Nigdy nie wiadomo, kto lub co czai się za rogiem.

  • Walka o najwyższą stawkę

Czy jesteście wystarczająco bezwzględni, by stanąć na szczycie łańcucha pokarmowego w tym ponurym, niebezpiecznym świecie? Wolicie ryzyko, dreszcz i niebezpieczeństwo, a może chcecie po prostu przetrwać?

Poluj w grupie. Giń samotnie. Gra "Hunt: Showdown" już dostępna
Materiały prasowe
Poluj w grupie. Giń samotnie. Gra "Hunt: Showdown" już dostępna
Materiały prasowe

Użytkownicy platformy PC już mogą ruszać na polowanie i stanąć do walki o upragnione trofeum. Nakładem CDP gra w pudełkowym wydaniu jest dostępna do kupienia w dobrych sklepach z grami, m.in. Media Expert, MediaMarkt czy Empik.