Polecamy na listopad – filmy

-

Listopad to miesiąc idealny dla miłośników kocyków, herbat i książek. Ale to wcale nie znaczy, że kinomaniacy mają poczuć się gorzej! Nic  z tych rzeczy. W kinach pojawi się bowiem kilka filmów, na które warto zwrócić uwagę.
Eternals, reżyseria Chloé Zhao

Pierwszym z nich, który już dziś zagości na wielkich ekranach, jest kolejna komiksowa ekranizacja obrazu ze stajni Marvela. Tym razem będzie kilku bohaterów, ale nie zabraknie na pewno odwołań do już nam znanych produkcji. Trailer Eternals nie rozczarowuje, mam nadzieję, że film również nie okaże się zły.

Spencer, reżyseria Pablo Larraín

Jeśli nie przepadacie za kinem superbohaterskim, możecie dziś obejrzeć coś zupełnie innego, produkcję opartą na faktach. Tej bohaterki na pewno nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej życiorys jest pełen pięknych momentów, ale również nie zabrakło chwil chwytających za serce. Czy produkcja Spencer okaże się godnym Diany hołdem?

Cry Macho, reżyseria Clint Eastwood

Clint Eastwood to niesamowity aktor, a jeszcze lepszy reżyser. W listopadzie będzie można obejrzeć kolejną jego produkcję. Jeśli znacie wcześniejsze obrazy Clinta Eastwooda, wiecie, że możecie się spodziewać czegoś niesamowitego, z przesłaniem i przemyślanego.

Ty jesteś następna, reżyseria Simon Barrett

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć jakiegoś horroru. Takiego z wywoływaniem duchów i ponoszeniem za to konsekwencji. Camille dostaje się do wymarzonej szkoły, jednak idealna placówka wcale się taką nie okazuje…

Dom Gucci, reżyseria Ridley Scott

Lady Gaga udowodniła, że potrafi śpiewać. Wystąpiła jednak w kilku produkcjach na małym i dużym ekranie, w których pokazała, że potrafi również grać. Teraz powraca w kolejnym filmie, tym razem Ridleya Scotta. Czas na opowieść o Guccich.


Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Inne artykuły tego redaktora

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu