„Polaris” – Joaquin Phoenix i Rooney Mara w obsadzie

Reżyserka nadchodzącego filmu Polaris, Lynne Ramsay, ujawniła podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmu w Walencji, że w jej najnowszej produkcji zobaczymy dwa bardzo znane nazwiska.

Prywatnie w związku – Joaquin Phoenix i Rooney Mara – ponownie wystąpią razem przed kamerą. Ramsay zaznaczyła, że Phoenix to jeden z najlepszych aktorów, jakich kiedykolwiek spotkała, a wszystko, co robi na planie, ma jakiś powód.

To o wiele trudniejsze, gdy wpadasz na tak oryginalny pomysł. Ale nie da się nie podekscytować, gdy będziesz tworzyć film z Joaquinem.

– mówi reżyserka.

Obecnie nie znamy szczegółów Polaris i prawdopodobnie na film przyjdzie nam jeszcze poczekać, bowiem Phoenix pracuje nad Disappointment Blvd., a w kolejce ma Kitbag od Ridleya Scotta, z kolei Mara występuje w Women Talking.

Sama Lynne Ramsay także realizuje kilka projektów – między innymi adaptację powieści Stephena Kinga Dziewczyna, która kochała Toma Gordona oraz adaptację książki Margaret Atwood.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu