Pojawił się pierwszy zwiastun serialu „Moon Knight”!

Po dość długim oczekiwaniu Disney uraczył nas zwiastunem nadchodzącej serii Moon Knight. Poznaliśmy również datę premiery!

O tym, że serial o jednym z ciekawszych super-/antybohaterów Marvela powstaje, wiedzieliśmy już od sierpnia 2019 roku. Jak widać po zakończeniu dość średnio przyjętego Hawkeye’a, Dom Pomysłów nie chce przesadnie zwalniać z wypuszczaniem nowej zawartości i już dostaliśmy konkretny zwiastun uchylający rąbka tajemnicy.

W tytułowej roli Marca Spectora/Moon Knighta zobaczymy Oscara Isaaca. Zwiastun kładzie dość mocny nacisk na chorobę psychiczną protagonisty, bo jak wiemy z kart komiksów cierpi on na dysocjacyjne zaburzenie osobowości. Oczywiście na koniec trailera możemy zobaczyć i samego Moon Knighta w całej, kostiumowej okazałości.

W obsadzie do Isaaca dołączą Ethan Hawke jako Arthur Harrow, charyzmatyczny przywódca kultu. Gaspard Ulliel wcieli się w Antona Mogarta/Midnight Mana. Zobaczymy również May Calamawy, ale nie wiemy jeszcze kogo zagra.

Serial ma składać się z sześciu epizodów. Za produkcję odpowiada Jeremy Slater, reżyserią 4 odcinków zajmie się Mohamed Diab, natomiast pozostałe dwa poprowadzą odpowiednio Justin Benson and Aaron Moorhead.

Premiera odbędzie się tej wiosny, a pierwszy odcinek zobaczymy już 30 marca na platformie Disney+.

Grafikakawerna.pl
Bartłomiej Szary
Bartłomiej Szary
Gdyby nie został informatykiem, najprawdopodobniej zmieniłby imię na Ben i wyjechał na pustynną planetę. Chętnie chłonie wszystko co gwiezdnowojenne i marvelowe. Kolekcjoner gier (planszowych i wideo) oraz zestawów Lego z logiem Star Wars. Prywatnie, adopcyjny ojciec dwójki kociaków.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu