Podsumowanie The Game Awards 2021, czy jest na co czekać?

Kiedy słyszy się o The Game Awards, to w pierwszej chwili przychodzi nam do głowy, to jak wiele ciekawych produkcji oraz ich trailerów nadchodzi! Jak tak impreza wypadła w tym roku? Sprawdzamy! 

Poniżej przygotowaliśmy dla was zestawienie co ciekawszych produkcji, o jakich dowiedzieliśmy się podczas prezentacji! 

Muszę przyznać, że w pierwszej chwili myślałem, iż podczas tego wydarzenia nie zobaczymy za dużo ciekawych pozycji. Jednak myliłem się i to w ten pozytywny sposób. 

Zacznijmy od nowej gry w świecie Star Wars, a mianowicie nowego dzieła od Quantic Dream. 

O tytule Star Wars Eclipse słyszeliśmy już wcześniej, a donosili o tym Tom Henderson i Jeff Grubb. 

Co prawda poniższy materiał to naprawdę spora dawka CGI, lecz podczas oglądania można wyczuć mniej więcej to, co przygotowali twórcy Detroit: Become Human

Fanów Alana Wake’a czeka również miła niespodzianka, ponieważ Remedy powraca z nową opowieścią.  Dziś dodatkowo możemy przedstawić wam pierwszy materiał z gry Alan Wake 2, który to na pewno trafi do wielu fanów tego bohatera! 

Po obejrzeniu powyższego materiału wiemy na pewno, że czeka nas strach, a do tego mocna historia. 

Latem przyszłego roku zobaczymy więcej materiałów z gry, która zadebiutuje w 2023 roku na PlayStation 5, Xboksach Series X|S i PC.

Wielu powinna również ucieszyć informacja, że pojawi się druga część Hellblade. Microsoft pokazuje następne informacje jednego ze swoich hitów! Ninja Theory pokazało nowe ujęcia ze swojej nadchodzącej opowieści zawierające gameplay, a ten możecie obejrzeć poniżej: 

Warto również wspomnieć, że jest to wyłączna produkcja na konsolę Xbox. 

Oczywiście na pokazie nie mogło zabraknąć polskiego akcentu od Techlandu, a Ci jak wiemy, zaraz będą pokazywać światu swoje najnowsze dzieło Dying Light 2! Twórcy przygotowali tak świetny zwiastun, że i mnie przekonali do swojej nowej produkcji. 

Wielkim zaskoczeniem dla fanów kina może być to pokazano również trailer z The Matrix Awakens, a patrząc na to, iż filmowa premiera za rogiem, na pewno wielu graczy chętnie powróci do świata stworzonego przez siostry Wachowskie. 

Przenieśmy się teraz na karty interaktywnego komiksu! Weterani z Telltale, czyli takich tytułów jak The Wolf Among Us zabiorą nas tym razem na przejażdżkę w świecie Star Treka! 

A konkretniej chcielibyśmy przedstawić wam Star Trek: Resurgence, a trailer do obejrzenia poniżej: 

Czy mamy na sali również fanów masakry? Bo jeśli tak, to poczekajcie chwilę, ponieważ i dla was również coś się znajdzie. A konkretnie piła mechaniczna i to z klimatycznym horrorem w tle. 

Mało wam wrażeń, prawda? To poczekajcie, bo jeszcze mamy dla was niespodziankę! I to sporą, która pokazuje, iż DC i jego bohaterowie potrafią zaskoczyć graczy. Zobaczcie trailer nadchodzącej gry o Wonder Woman!

https://youtu.be/RhLMSyMk18U

Wróćmy na moment jeszcze do Telltale, które to dodało od siebie jeszcze jeden mały akcent, a mianowicie o grze fabularnej The Expanse: A Telltale Series, a jej akcja rozgrywa się przed wydarzeniami z serialu Amazon.

A na jakie produkcje czekacie najbardziej? Dajcie nam znać w komentarzu pod tekstem! 

Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

1 komentarz

Popularne w tym tygodniu