Początki Dwayne’a Johnsona w trailerze sitcomu „Young Rock”

Znany i lubiany aktor, Dwayne ‘Rock’ Johnson, opublikował na swoim profilu na Instagramie trailer komedii Young Rock od NBC, która opowie o… nim samym.

The Rock nie tylko stanowi inspirację serialu, ale pełni również funkcję producenta wykonawczego, pod banerem Seven Bucks Productions. Co więcej, oczekuje się, że aktor będzie się pojawiał w każdym odcinku.

Young Rock ma liczyć 11 odcinków. W rolę dziesięcioletniego Dwayne’a wcieli się Adrian Groulx, później zastąpi go Bradley Constant jako piętnastoletni Rock, a następnie Uli Latukefu, który odegra Johnsona w wieku 18-20 lat. Matkę aktora sportretuje Stacey Leilua, a ojca – Joseph Lee Anderson.

Scenariusz wyszedł spod rąk Nahnatchki Khan i Jeffa Chianga.

Premierę Young Rock zaplanowano na 16 lutego 2021, na NBC.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu