Plotka: Netflix nakręci animowany serial osadzony w uniwersum „Wiedźmina”?

0
W sieci pojawiła się gorąca plotka. Podobno streamingowy gigant ma w planach nakręcić serial animowany osadzony w uniwersum Wiedźmina, który połączyłby kolejne historie Geralta.

Nadal wyczekujemy oficjalnych informacji dotyczących daty premiery pierwszego sezonu Wiedźmina od Netflixa (premiera ma odbyć się pod koniec tego roku). Ale według najnowszych plotek, w najbliższym czasie platforma ma jeszcze potwierdzić prace nad drugą odsłoną, oraz nawet zapowiedzieć animację.

Źródłem tych plotek jest blog reccaped. Według nich, Netflix chciałby za pomocą dodatkowego projektu połączyć wydarzenia pomiędzy pierwszy a drugim sezonem głównej opowieści. Premiera odbyłaby się oczywiście przed drugą odsłoną. Serial animowany miałaby opowiadać o przygodach mniej znanych postaci. Jej celem byłoby utrzymanie zainteresowania widzów.

Netflix już wcześniej decydował się na podobne zagrywki – pomiędzy pierwszym i drugim sezonem Marco Polo został wyemitowany specjalny odcinek One Hundred Eyes.

Niestety, informatorzy nie mogą potwierdzić, czy prace nad historią wciąż trwają, ale w pewnym momencie miały odbyć się nawet castingi. Warto nadmienić, że jakiś czas temu niemiecka aktorka Helena Klaus pochwaliła się w swoim CV udzieleniem głosu w projekcie z marki The Witcher. Czy chodziłoby właśnie o wspomniany serial animowany?