PLOTKA: Johnny Depp jako Joker w nowej trylogii o Batmanie?

0
Trwają prace nad nową odsłoną przygód Batmana. W rolę głównego bohatera wcieli się aktor Robert Pattinson. Kto jednak zagra jego przeciwnika? Plotka głosi, że wytwórnia Warner Bros. rozpoczęła poszukiwania odpowiedniego aktora do roli Jokera i to właśnie Johnny Depp ma zostać wybrany do zagrania ekscentrycznego przeciwnika Czarnego Rycerza. 

Premiera filmu The Batman ma odbyć się w 2021 r. Za jego reżyserię odpowiedzialny jest Matt Reeves, twórca takich produkcji, jak Projekt: Monster oraz dwóch odsłon serii Planeta Małp: Ewolucja Planety Małp oraz Wojna o Planetę Małp. Obok Roberta Pattinsona w roli głównej, na ekranie będzie można zobaczyć takich aktorów, jak: Andy Serkis (Alfred Pennyworth), Colin Farell (Pingwin), Zoe Kravitz (Selina Kyle/Kobieta Kot).

Johny Depp był ostatnio w centrum uwagi przez jego konflikt z Amber Heard. Miejmy nadzieję, że plotka o tym, że jest on brany pod uwagę do roli Jokera, zwiastuje koniec problemów mających wpływ na jego karierę. Patrząc na jego wcześniejsze wcielenia w ekscentryczne postacie, takie jak np. Jack Sparrow (Piraci z Karaibów), czy czarnego charakteru z filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, aktor może być idealnym kandydatem do roli szalonego Jokera.

Czy plotka się potwierdzi? To już czas pokaże.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.