PlayStation Plus – wrzesień miesiącem polowania, skradania i gotowania

1 września Sony ogłosiło najnowsze gry, które trafią do PlayStation Plus i umilą pierwsze tygodnie roku szkolnego.

Sony zaprezentowało właśnie wrześniową ofertę gier dostępnych w ramach subskrypcji PlayStation Plus, która będzie obowiązywać od 7 września. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają trzy tytuły:

  • Hitman 2 – dostępne na PS4 i PS5

Kontynuacja popularnej serii gier akcji, w których gracz wciela się w zabójcę znanego jako Agent 47. W Hitman 2 bohater rusza w pogoń za tajemniczym oraz nieuchwytnym niczym wiatr Klientem Cieni i będzie próbować rozbić jego przestępczą siatkę. Gdy Agent 47 pozna prawdziwą tożsamość swojego celu i prawdę o jego przeszłości, wszystko ulega zmianie. Hitman 2 to nowe, w porównaniu do pierwszej części serii, tryby i opcje rozgrywki, włączając w to tryb snajperski.

 

  • Predator: Hunting Grounds – dostępne na PS4 i PS5

Wciągająca, asymetryczna strzelanka, której akcja rozgrywa się w południowoamerykańskiej dżungli. Gracz wcieli się w jednego z żołnierzy wchodzących w skład elitarnej drużyny i będzie wykonywać operacje paramilitarne, a wszystko to w stałym zagrożeniu ze strony Predatora. Można również zagrać jako kosmiczny myśliwy, wybierając spośród całego wachlarza zaawansowanych technologii obcych i gromadzić kolejne trofea.

  • Overcooked! All You Can Eat – dostępne na PS5

Cebulowe Królestwo jest w niebezpieczeństwie i tylko najpyszniejsze jedzenie może je uratować. Overcooked to gra kulinarna dla maksimum czterech osób, do rozegrania zarówno w trybie kooperacyjnym, jak i rywalizacji. Pracując jako zespół, wraz z pozostałymi kucharzami, gracz musi przygotować, ugotować i podać najróżniejsze pyszne zamówienia, zanim zezłoszczeni klienci zrezygnują z posiłków. W Overcooked gracze przeprawiają się przez wiele okrutnych i niezwykłych kuchni, aby stać się kuchennymi mistrzami zdolnymi pokonać zajadłe zło, które zawładnęło Królestwem Cebuli.

PlayStation Plus Wrzesien

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu