PlayStation Plus – wrzesień miesiącem polowania, skradania i gotowania

1 września Sony ogłosiło najnowsze gry, które trafią do PlayStation Plus i umilą pierwsze tygodnie roku szkolnego.

Sony zaprezentowało właśnie wrześniową ofertę gier dostępnych w ramach subskrypcji PlayStation Plus, która będzie obowiązywać od 7 września. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają trzy tytuły:

  • Hitman 2 – dostępne na PS4 i PS5

Kontynuacja popularnej serii gier akcji, w których gracz wciela się w zabójcę znanego jako Agent 47. W Hitman 2 bohater rusza w pogoń za tajemniczym oraz nieuchwytnym niczym wiatr Klientem Cieni i będzie próbować rozbić jego przestępczą siatkę. Gdy Agent 47 pozna prawdziwą tożsamość swojego celu i prawdę o jego przeszłości, wszystko ulega zmianie. Hitman 2 to nowe, w porównaniu do pierwszej części serii, tryby i opcje rozgrywki, włączając w to tryb snajperski.

 

  • Predator: Hunting Grounds – dostępne na PS4 i PS5

Wciągająca, asymetryczna strzelanka, której akcja rozgrywa się w południowoamerykańskiej dżungli. Gracz wcieli się w jednego z żołnierzy wchodzących w skład elitarnej drużyny i będzie wykonywać operacje paramilitarne, a wszystko to w stałym zagrożeniu ze strony Predatora. Można również zagrać jako kosmiczny myśliwy, wybierając spośród całego wachlarza zaawansowanych technologii obcych i gromadzić kolejne trofea.

  • Overcooked! All You Can Eat – dostępne na PS5

Cebulowe Królestwo jest w niebezpieczeństwie i tylko najpyszniejsze jedzenie może je uratować. Overcooked to gra kulinarna dla maksimum czterech osób, do rozegrania zarówno w trybie kooperacyjnym, jak i rywalizacji. Pracując jako zespół, wraz z pozostałymi kucharzami, gracz musi przygotować, ugotować i podać najróżniejsze pyszne zamówienia, zanim zezłoszczeni klienci zrezygnują z posiłków. W Overcooked gracze przeprawiają się przez wiele okrutnych i niezwykłych kuchni, aby stać się kuchennymi mistrzami zdolnymi pokonać zajadłe zło, które zawładnęło Królestwem Cebuli.

PlayStation Plus Wrzesien

Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu