PlayStation Plus – Sony potwierdza lipcowe gry

Jak co miesiąc, Sony ogłosiło, jakie trzy gry będą dostępne do pobrania dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus.

W ostatnim dniu czerwca, Sony ujawniło, że nowa oferta PlayStation Plus będzie obowiązywała od 6 lipca, od godz. 11:00. Dodatkowo, jeśli ktoś nie zdążył dodać do biblioteki gry Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown, będzie mógł to zrobić w lipcu, ponieważ obecność tego tytułu w ofercie PlayStation Plus została przedłużona do poniedziałku, 2 sierpnia 2021 roku.

Oprócz tego w lipcu w usłudze PlayStation Plus dostępne będą:

  • Call of Duty: Black Ops 4 (PS4 i PS5)

Call of Duty: Black Ops 4 to mnóstwo realistycznych starć w trybie wieloosobowym, rozbudowany tryb zombie z trzema upiornymi przygodami dostępnymi w dniu premiery oraz tryb Blackout, który łączy uniwersum Black Ops z rozgrywką w stylu battle royale. Tryb Blackout oferuje graczom największą mapę w historii Call of Duty oraz walkę, postacie, lokacje i bronie zaczerpnięte z całej serii Black Ops.

  • WWE 2K Battlegrounds (PS4 i PS5)

Świat WWE staje się prawdziwym polem bitwy w szalonej, zręcznościowej grze akcji, w której uwielbiane przez fanów wrestlingu WWE Superstars i Legends walczą w interaktywnych lokacjach rozsianych po całym świecie. Rywalizować można używając specjalnych zdolności i premii w takich rodzajach starć jak Steel Cage czy Royal Rumble. Na wszystkich zainteresowanych czeka również nowy tryb fabularny przedstawiany w postaci oryginalnych komiksów, gdzie wraz z Paulem Heymanem i Stone Cold Stevem Austinem gracze mają za zadanie znaleźć kolejne WWE Superstars.

  • A Plague Tale: Innocence (PS5)

W jednej z ostatnich gier Asobo Studio gracze poznają ponurą historię Amicii oraz jej młodszego brata Hugo podczas rozdzierającej serce podróży w najczarniejszej godzinie ludzkości. Ścigani przez żołnierzy Inkwizycji i otoczeni przez stada dzikich szczurów, Amicia i Hugo muszą nauczyć się ufać sobie wzajemnie. Próbując rozpaczliwie przeżyć w starciu z przeważającym wrogiem, walczą o odnalezienie sensu w tym brutalnym i bezlitosnym świecie.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu