Planszówki w Spodku powrócą już we wrześniu

We wrześniu planszówki powrócą do katowickiego Spodka. W dniach 17-18 września zapraszamy wszystkich na kolejną odsłonę eventu Planszówki w Spodku – jednego z największych festiwali gier planszowych na południu Polski.

Z początkiem jesienie katowicki Spodek po raz kolejny wypełni się dziesiątkami wystawców i setkami stołów do grania w planszówki. 17-18 września odbędzie się wspaniałe wydarzenie dla wszystkich fanów gier planszowych.

Na uczestników czekać będą wystawcy gier z całej Polski, prezentacje nowości wydawcniczych, promocje i wyprzedaże, olbrzymi gamesroom na płycie Spodka, ponad 600 planszówek do wyboru w dwóch wypożyczalniach (ogólnej i rodzinnej), turnieje z nagrodami, sesje RPG i co najważniejsze – mnóstwo fantastycznej zabawy.

Festiwal skierowany jest do każdego, bez względu na wiek czy doświadczenie w grach. Można przyjść samemu, z przyjaciółmi albo całą rodziną. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy kochają gry planszowe lub chcieli nieco więcej dowiedzieć się o nich i poznać nowe tytuły. Planszówki to świetna zabawa dla każdego i doskonały sposób na budowanie więzi między ludźmi oraz na nawiązywanie nowych relacji.

Więcej informacji na temat wydarzenia Planszówki w Spodku znajdziecie w facebookowym wydarzeniu i na profilu Planszówki w Spodku.

Organizatorem wydarzenia jest Ludiversum – katowicka kawiarnia z planszówkami.

DATA FESTIWALU: 17-18 września 2021

GODZINY FESTIWALU:

Sobota 10.00-20.00

Niedziela 11.00-19.00

MIEJSCE: Spodek, al. Korfantego 35, Katowice

Do zobaczenia!

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu