Pierwszy zwiastun „Prime Time”

W sieci pojawił się zwiastun promujący film Prime Time w którym zobaczymy Bartosza Bielenia i Magdalenę Popławską. Produkcja będzie miała premierę na prestiżowym festiwalu Sundance Film.

Cofamy się do ostatniego dnia roku 1999. Koniec jednego milenium i początek drugiego. Młody mężczyzna, Sebastian (Bartosz Bielenia) pojawia się w studiu telewizyjnym i grożąc bronią palną bierze dwoje zakładników (Magdalena Popławska, Andrzej Kłak). Żąda jednego – by pojawić się na żywo podczas największej oglądalności. Dla swojego celu jest gotów zaryzykować wszystko. Co popchnęło go do podjęcia tak dramatycznych decyzji?

Jak zapowiadają twórcy obrazu, Prime Time to:

opowieść o przejmującej samotności, potrzebie akceptacji i walce z własnymi demonami

Film współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej powstał w Watchout Studio. Koproducentami filmu są TVN i Krakowskie Biuro Festiwalowe, a dystrybutorem NEXT FILM.

Źródłowww.onet.pl
Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu