Pierwszy zwiastun Monster od Netflixa i słynnego piosenkarza – Johna Legenda

Od premiery filmu Monster podczas Festiwalu Filmowego w Sundance minęły już trzy lata, a teraz Netflix opublikował jego pierwszy zwiastun.

Fabułę produkcji oparto na powieści o tym samym tytule, autorstwa Waltera Deana Myersa z 1999 roku. Historia opowie o losach Steve’a Harmona (w tej roli Kelvin Harrison Jr.) – siedemnastolatka, którego świat wali się, gdy zostaje oskarżony o morderstwo. Film prześledzi dramatyczne losy chłopaka: od mądrego i lubianego ucznia uczęszczającego do elitarnej szkoły, aż do skomplikowanej prawnej batalii, mogącej prowadzić do zamknięcia go w więzieniu do końca życia.

Oprócz Harrisona Jra, w produkcji wystąpią: laureatka Oscara – Jennifer Hudson, laureatka nagrody Tony – Jennifer Ehle, zdobywca nagród Emmy i Złotego Globu – Jeffrey Wright, nominowany do złotego Globu David Washington, i inni.

Monster wyszedł spod ręki między innymi słynnego piosenkarza, Johna Legenda, który pełnił przy nim funkcję producenta wykonawczego. Reżyserią zaś zajął się Anthony Mandler i jest to jego debiut.

Premierę Monster zaplanowano na 7 maja na Netflixie.

Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu