Pierwsze takie wydarzenie – finały FNCS w Fortnite w Cinema City

13 i 14 sierpnia zapraszamy na dwudniowe rozgrywki FNCS w Fortnite w Cinema City w Westfield Arkadia. Wydarzenie realizowane jest przez Become Legends – jedną z najlepszych drużyn Fortnite w Europie. Fani po raz pierwszy będą mieli okazję oglądać zmagania graczy na wielkim ekranie, a grę uczestników komentować będzie twórca i gracz – Jacob.

Czekają na nas dwa wieczory pełne emocji

Już 13 sierpnia o godzinie 19:00 na wielkim ekranie rozpoczną się rozgrywki FNCS w Fortnite – a to wszystko z komentarzem Jacoba na żywo. Jacob to ceniony YouTuber, który na swoim koncie zgromadził 1,4 miliona fanów. Na jego kanale znaleźć można odcinki i transmisje na żywo z Fortnite Battle Royale, gry z widzami na streamach, trudne wyzwania z innymi YouTuberami, a także nowe testy aktualizacji gier. Jacob jest także członkiem jednej z największych i najpopularniejszych organizacji e-sportowych Fortnite w Europie – Become Legends to silna marka e-sportowa i lifestylowa oraz jedna z najszybciej rozwijających się, odnoszących sukcesy i najwyżej ocenianych drużyn w Europie.

Drugi dzień zaciekłej walki w FNCS Fortnite rozpocznie się 14 sierpnia o godzinie 19:00. Po finałach będzie okazja, by poznać cały zespół Become Legends na żywo! W jego skład wchodzą między innymi twórcy – Jacob i Matek.

Bilet na finały FNCS w Fortnite zobowiązuje do wejścia na dwa dni wydarzenia. Każdy z widzów otrzyma dodatkowo pakiet z gadżetami związanymi z Become Legends. Informacje o regulaminie wydarzenia „Become Legends FNCS Viewing Party ft. Jacob” dostępne są na www.cinema-city.pl.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu