Peter Dinklage zagra w czarnej komedii „The Toxic Avenger”

Powstanie reboot czarnej komedii o super bohaterach z lat 80, the Toxic Avenger. W główną rolę wcielić ma się Peter Dinklage znany z roli w Game of Thrones a za scenariusz i reżyserię odpowiadać ma Macon Blair. 

Czarna komedia z elementami horroru z 1984 roku, wyprodukowana przez Lloyda Kaufmana i Michaela Herza, rozgrywa się w fikcyjnym mieście Tromaville w New Jersey i skupia się na postaci poczciwego Melvina, woźnego w klubie sportowym, gdzie często jest obiektem kpin. Pewnego wieczoru żarty jednak idą za daleko, uciekając chłopak wpada do beczki z chemikaliami. W wyniku tego wypadku przekształca się w Toksycznego Mściciela. A jego misją staje się oczyszczenie miasta z przestępców.

Oryginalna produkcja doczekała się nie tylko kontynuacji, ale również serialu animowanego dla dzieci oraz komiksu. Legendary nabyło prawa od Troma Entertainment już w grudniu 2018 roku. Za projekt odpowiadać będą producenci pierwowzoru Lloyd Kaufman i Michael Herz we współpracy z Alexem Garcia oraz Jayem Ashenfelterem.

Peter Dinklage zagra w czarnej komedii „The Toxic Avenger"

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu